Edzések

Edzésrend

Az Szkíta sportegyesület jiu-jitsu és grappling szakosztálya edzési lehetőségeket kínál felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt. A gyerekeknek szóló edzések a fiataloknak nyújtanak lehetőséget a sportban való fejlődésre, miközben játékos módon tanulják meg a jiu-jitsu és grappling alapjait. Az edzések jó hangulatúak és a szakosztály edzői segítenek a gyerekeknek abban, hogy elérjék céljaikat a sportban, legyen az hobbi vagy versenyzés. A gyerekek heti 2 alkalommal vehetnek részt edzéseken. Hétfőn 16.00-17.00, pénteken 17.00-től 18.00-ig.

A felnőttek illetve a versenyzők számára minden héten 4 alkalommal állnak rendelkezésre edzések. Hétfőn-Szerdán-Csütörtökön 17.00-tól 19.00, Szombaton pedig 10.00-12.00. Az edzések a hobbi sportolóknak és a haladóbbaknak, versenyzőknek is remek lehetőséget nyújtanak  tudásuk és a fizikai állóképességük fejlesztésére. Jelentkezzen be most, hogy részt vegyen az első ingyenes edzésen!

Kerressen facebookon, instagramon, email-en, vagy telefonon.

Telefonszám: 06 70 394 9553

InstagramFacebook